Etkinlik Ara

Kendoku – Dört İşlemBurak Seyhan tarafındanKendoku (KENKEN) toplama, çıkartma, çarpma ve bölme matematiksel operasyonları kullanılarak oluşturulmuş bir sudoku türüdür.
Haftalık Davranış Tombalasıhocamhocam tarafındanÖzellikle ilkokul ve ortaokul seviyesinde biçimlendirilmek ya da kazandırılmak istenen davranışları oyunlaştırmadan yararlanarak sağlamak için oluşturulmuş bir etkinlik.
ResfebeGulhan tarafındanBu etkinlik Resfebe oyunundan ilham alınarak oluşturulmuştur. Etkinlik sınıfta uygulanabileceği gibi çevrim içi derslere de uyarlanabilir.
Haziran Ayı Okuma Çizelgesiacaner tarafındanÖğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak ve her ortamda kitap okuyabileceklerini farkettirmek amacıyla hazırlanmış bir okuma çizelgesi. Bu eğlenceli çizelge ile öğrencilerin uzaktan eğitim sürecinde yaptıkları okumaları kolayca takip edebilirsiniz.
Haziran Ayı Yazma TakvimiBerfin Parlak tarafındanHaziran ayı boyunca her gün öğrencilerin yazma pratikleri yapmaları için hazırlanmış bir takvim. -- Bu etkinlik için Okuma Çizelgesi etkinliğinden ilham aldım.
Çizerek AnlatÖzlem tarafındanÖğrencilerle birlikte dışarı kapalı bir online odada oynanan ve çıkan kelimelerin çizerek anlatıldığı eğlenceli bir oyun uygulaması.