Etkinlik Ara

Haziran Ayı Yazma TakvimiBerfin Parlak tarafındanHaziran ayı boyunca her gün öğrencilerin yazma pratikleri yapmaları için hazırlanmış bir takvim.
Çizerek AnlatÖzlem tarafındanÖğrencilerle birlikte dışarı kapalı bir online odada oynanan ve çıkan kelimelerin çizerek anlatıldığı eğlenceli bir oyun uygulaması.
Yaratıcı (Creative) OkumaMucella Yildirim tarafındanUzaktan eğitim sürecinde öğrencilerin okuma alışkanlıklarına devam edebilmeleri ve kitap okurken farklı bakış açıları geliştirmek adına düz anlatımdan uzaklaşmayı hedefleyen eğlenceli bir etkinlik. Etkinlik adımlarının her biri bir ders olarak planlanmıştır.
Aklında TutMucella Yildirim tarafından"Geometrik Cisimler" konusuna giriş etkinliği olarak 3. sınıflarda kullanılabilecek bir etkinlik.
Oyuncak Müzesi’ne Sanal GeziBetül Gültekin tarafındanNearpod ile kurgulanmış bu etkinlikte öğrenciler Müzecilik Haftası'na dair konuştuktan sonra br sanal gezi yapacak ve gözlemlerini arkadaşlarıyla paylaşacaklar.
Empati Oyunu- Engelliler HaftasıCanan Erenay tarafındanUzaktan eğitimde öğrencilerin evlerinde kolaylıkla yapıp, aile bireyleriyle oynayabilecekleri bir oyun.